Manhattan Beach Pier, Los Angeles, Californië, Verenigde Staten

Zeewatertemperatuur vandaag Verenigde Staten

Een strandvakantie in de Verenigde Staten kan de art-decostraten van Miami betekenen, een autorondreis door Californië of Hawaïaanse landschappen boven de Stille Oceaan. De afstanden zijn groot en de kusten hebben een eigen identiteit.Lees meer

nu Manhattan Beach Zee 22.2°C / 72.0°FLucht 18°C / 65°F

Laatst bijgewerkt ·

Strandvakantie in de Verenigde Staten

Een strandvakantie in de Verenigde Staten kan de art-decostraten van Miami betekenen, een autorondreis door Californië of Hawaïaanse landschappen boven de Stille Oceaan. De afstanden zijn groot en de kusten hebben een eigen identiteit. Door een regio te kiezen krijgt de reis richting, of je nu stadsleven naast het zand wilt, een gezinsvriendelijke uitvalsbasis aan zee of een eilandverblijf met tijd buiten.

Florida, Californië of Hawaï?

Florida biedt verschillende versies van een kustvakantie. Miami Beach combineert de oceaan met restaurants en uitgaansleven, terwijl Clearwater Beach bekendstaat om zijn brede zandstrand aan de westkant van de staat. Key West heeft een eigen eilandstadssfeer en is een ander soort stop dan een gebruikelijke badplaats.

Een strandvakantie in Californië past vaak in een autorondreis, waarbij Los Angeles of San Diego wordt gecombineerd met kustplaatsen. De Stille Oceaan kan zelfs op een zonnige dag verrassend koel aanvoelen, dus deze kust beloont ook reizigers die geïnteresseerd zijn in surfen, wandelen en landschappen. Hawaï biedt een ander decor: vulkanische landschappen, eilandcultuur en stranden. Waikiki legt een bekend strand naast het stedelijke gemak van Honolulu.

De reistijd kiezen

Er is niet één beste maand voor alle Amerikaanse stranden. Het subtropische klimaat van Florida, het Pacifische water van Californië en de eilandomstandigheden op Hawaï vragen om een afzonderlijke planning. Kies eerst de ervaring en vergelijk daarna het seizoen ter plaatse. Houd enkele dagen vrij van lange autoritten: een ontbijt aan de boulevard, eten in een buurt of een kustwandeling kan net zo goed bij de vakantie horen als de beroemde bezienswaardigheden.

Voor vertrek

Valuta
Amerikaanse dollar · USD
Taal
Engels
Stopcontacten
Amerikaans

Spaans wordt ook veel gesproken.

Platte pinnen · type A/B

Goed om te weten

In restaurants met bediening aan tafel is 15–20% fooi gebruikelijk; controleer vooraf of er al servicekosten op de rekening staan.

Zeetemperatuur per maand (°C)

In oktober is de zee het warmst bij Key West (28,6 °C) en het koelst bij Anchorage (7,5 °C).

Zeetemperatuur per maand (°C)
Strandjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Anchorage2,31,81,61,86,311,514,214,612,07,52,92,0
Cannon Beach9,68,89,010,011,813,013,514,413,712,811,710,4
Clearwater Beach16,618,421,524,027,429,430,630,829,525,722,019,1
Key West23,323,724,926,028,229,430,430,830,528,626,524,8
Manhattan Beach14,614,213,914,616,318,019,520,420,318,816,815,8
McWay Cove12,011,510,810,310,311,011,412,613,913,712,913,0
Miami Beach24,124,325,126,027,829,130,230,630,128,526,825,5
Na Pali Coast24,524,124,024,224,925,525,826,426,726,625,925,0
New York6,95,06,18,713,318,623,123,121,718,214,29,8
Waikiki25,124,724,624,825,225,926,326,726,926,926,225,5

Gemiddelde zeetemperatuur bij elk strand per maand over de periode 2021–2025 (Copernicus ERA5). Geen voorspelling.

Verenigde Staten – Zeewatertemperatuur vandaag

Actuele schattingen voor de geselecteerde stranden, geen landelijk gemiddelde. Zee: NASA MUR met uurlijkse aanpassing; lucht: Apple Weather. Het bijwerktijdstip betreft deze pagina, geen meting in het water.

Laatst bijgewerkt:

Verenigde Staten – Zeewatertemperatuur vandaag
Alle strandenZee (°C)Lucht (°C)
Anchorage, Golf van Alaska7,3 °C1 °C
Cannon Beach, Oregon13,4 °C10 °C
Clearwater Beach, Florida25,9 °C16 °C
Key West, Florida Keys29,0 °C26 °C
Manhattan Beach, Los Angeles22,2 °C18 °C
McWay Cove, Big Sur18,8 °C12 °C
Miami Beach, Florida29,0 °C25 °C
Na Pali Coast, Kauai26,8 °C23 °C
New York, Atlantische Oceaan16,6 °C9 °C
Waikiki, Oahu26,6 °C24 °C

Over